Květen 2009

House in Beverly Hills

29. května 2009 v 15:00 | Tereza
Typický dům v BH
Jaký se vám líbí nejvíc pište komentáře.

Vily

29. května 2009 v 14:57 | Tereza

Vila v Chorvatsku
Vila v Egyptě
Vila u New Yorku
Vila

Mary-Kate Olsen out in New York

28. května 2009 v 17:46 | Tereza
Včerejší odpoledne strávila blondýnka Mary-Kate Olsen společně s jejím přítelem Natem Lowmanem v New York City. Paparazzi je zastihli na Manhattanu cestou z jejich oblíbené kavárny ..

Mary Kate Olsen


Mischa Barton out at Bardot...

28. května 2009 v 17:40
Ve čtvrtek večer se vyrazila mladá herečka Mischa Barton bavit do Bardot nightclubu, který se nachází v Los Angeles. Musím říct, že mě tedy Mischa zase překvapila jejím úžasným stylem. Tento barevně sladěný model, slušivý účes a téměř nahý make-up tvoří naprosto dokonalý celek. Mischo, tleskám ..

Mischa Barton


Mischa Barton photo shooting for Herbal Essences

28. května 2009 v 17:37
Minulou středu 15. dubna Mischa Barton tvrdě pracovala v Mailandu, nevím jestli po dlouhé době, ale již delší dobu jsem žádnou její práci nezaznamenala, pouze nějaké večírky a módní přehlídky, na které se zašla podívat. Na focení protoshootu pro vlasové výrobky značky Herbal Essences vyrazila v klasické 'pánské' košili, modrých 3/4 kalhotech s volnějším sedem, které přepásala černým koženým páskem, doladila modrým psaníčkem a hodně zajímavými botičkami na podpatcích - to vše bylo od luxusní značky Louis Vuitton z nejnovější letní kolekce.
  • Herečka Mischa Barton se navzdory tomu, že je známou celebritou při rozhovoru svěřila, že je vlastně stejná jako kdokoli jiný, "Jsem normální holka. Mám dny - vlastně spíš večery, kdy chodím spát - a říkám si, 'Tohle a tohle na sobě nenávidím.' Stává se mi to často." Mischa se také zapřemýšlela nad ženskou krutostí, "Myslím si, že ženy dokážou být strašně moc kritické ... Nemyslím si, že si většina mužů všimne, že jste přibrali na váze."
Mischa Barton

Hilary Duff out in West Hollywood

28. května 2009 v 17:34 | Tereza
Včera odpoledne zastihli paparazzi Hilary Duff na cestě z The Coffee Bean k jejímu autu. Hilary si do této kavárny ve West Hollywoodu sjela koupit výbornou kávu ..

Hilary Duff


Hilary Duff

28. května 2009 v 17:31
Hilary Duff


Hilary Duff out for her workout

28. května 2009 v 17:30
Ve čtvrtek dopoledne zastihli paparazzi herečku Hilary Duff, když opouštěla její dům a nastupovala do jejího černého auta typu Mercedes Benz SUV. Hilary odjížděla za jejím osobním trenérem ..

Hilary Duff


Miley Cyrus at Paty's...

28. května 2009 v 17:19 Miley paparazzi

Miley Cyrus vyrazila s jejím psím mazlíčkem, maminkou Tish a přítelem Justinem Gastonem na oběd do celebritami oblíbené restaurace Paty's Diner v Toluca Lake ....

Miley Cyrus


1. Klik

28. května 2009 v 14:56 | Tereza